Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Budownictwo

Katalog produktowy firmy PONITAS: różne dekory podłóg wykładzinowych w obiektach użyteczności publicznej oraz w zakładach pracy

Asortyment firmy PONITAS obejmuje różne dekory podłóg wykładzinowych obiektowych oraz w zakładach pracy. W zależności od tego, do jakiego obiektu oraz jakie są oczekiwania klienta wybierać można: wykładziny dywanowe, wykładziny w płytkach, panele winylowe LVT, panele laminowane, wykładziny prądoprzewodzące, linoleum, PCV, podkłady podłogowe, listwy przypodłogowe oraz wylewkę samopoziomującą. Specjaliści, którzy przeprowadzają montaż wykładzin obiektowych dla obiektów przemysłowych rekomendują wykładziny PCV bądź linoleum, ponieważ materiały tego rodzaju wyróżniają się doskonałą wytrzymałością na zatarcia, a także są łatwe w zachowaniu czystości.

Poza wskazówkami zajmują się oni też właściwym opracowaniem podłoża pod ten rodzaj wykładziny oraz montażem. W obiektach usługowych specjaliści kładą panele winylowe, ponieważ są one dostosowane do większego natężenia przemieszczania się. W obiektach biurowych pracownicy firmy PONITAS polecają certyfikowane wykładziny dywanowe w rolkach albo płytki dywanowe, świetnie wpływające na aspekty wizualne konkretnych pokoi.

Sprawdzają się również panele winylowe i panele laminowane. W hotelach oraz budynkach mieszkalnych najczęściej kładzione są wykładziny dywanowe od znanych marek, które doskonale się prezentują. Coraz częściej klienci zdecydowani są też na panele winylowe imitujące deski lub kamień. Do każdego typu podłogi dostosowany jest tłumiący a także gwarantujący komfort w czasie chodzenia.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY