Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY,  Budownictwo

Wdrożenie efektywnej techniki odpylania przez firmę Nestro

Systemy odpylania usprawniające dużo procesów produkcyjnych wyprodukowane są przez przedsiębiorstwo Nestro. Zamawiający mogą także liczyć na ich wdrażanie. Zakłady przemysłowe bardzo często zmagają się z problemem zapylenia jakie powstaje w czasie obrabiania surowców, ale też w czasie przesypywania produktów sypkich między przenośnikami. Pyły mogą powodować: dolegliwości zdrowotne, choroby zawodowe oraz zanieczyszczenie środowiska.

W związku z tym w instalacje odpylania od wskazanej firmy warto zainwestować. Są one nowoczesne, wytrzymałe i ergonomiczne. Znacząco minimalizują stężenie pyłów na stanowiskach roboczych poprzez ich usuwanie i odpylenie powietrza w filtrze. Można wykorzystać to w wielu dziedzinach przemysłowych, w branży: spawalniczej, metalowej, drzewnej, energetycznej, ceramicznej, spożywczej i farmaceutycznej. Filtr za każdym razem dobierany jest do rodzaju zanieczyszczeń jakie występują w konkretnym zakładzie pracy oraz pod kątem tego, jaka ilość powietrza ma być oczyszczana.

Bogaty zbiór instalacji odpylania przemysłowego pozwala przedsiębiorcy dopasować urządzenie do jego branży. Kompleksowa usługa obejmuje: przygotowanie projektu na bazie indywidualnie wyznaczonych czynników, dopasowanie maszyn pod kątem istotnych dla działalności przedsiębiorcy kwestii, poradnictwo techniczne, rzetelny montaż oraz serwis i monitoring instalacji, o ile będzie taka potrzeba.

Zadaniem każdej instalacji odpylania jest ochrona kondycji zdrowotnej pracowników, zachowanie bezpieczeństwa w miejscu pracy oraz poprawa stanu środowiska naturalnego. W mniejszych firmach mogą być użyte: filtry workowe typu NASF, filtry stanowiskowe typu NFB oraz filtry podciśnieniowe typu NE 160, 250 i 300. Ich kompaktowa budowa oraz mobilność pozwalają na zastosowanie w licznych miejscach pracy. Z kolei dla średnich oraz dużych zakładów Nestro oferuje filtr podciśnieniowy typu ZWF 9/4, dostosowany do oddzielania pyłu albo wiór pochodzenia drzewnego od 5 do stu tysięcy m3/h.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY