Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY,  Dom

Rodzaje pudełek, które produkuje Opakomar

Rodzaje opakowań, które wytwarza Opakomar są przeróżne, wobec czego kupujący ochoczo zdecydowani są na to, aby zlecenia realizować właśnie w tym miejscu, gdyż mają świadomość, że mają okazję zamawiać takie pudełka ozdobne, jakie będą spełniały ich wymagania. Propozycja sprzedażowa zawiera: pudełka ozdobne – Standard, pudełka ozdobne – Exclusive, pudełka z logo a także pudełka okładkowe z magnesem. Niezależnie od tego, jakie klient zamówi pudełka ozdobne na prezent, może oczekiwać, że zostaną one zrobione bardzo dobrze oraz w krótkim czasie. Typ opakowania zależy głównie od tego, co ma się w nim znajdować. Opakowania zostały zrobione z mikrofali o gramaturze 385 gr i oklejone są barwnym papierem.

Mogą mieć ściągane wieczko, wstążki lub magnes. Grubość boku to około 1,8 do 2 mm, a gramatura wynosi od 90 do 130 gr. Minimalne zamówienie, jakie można złożyć na pudełka ozdobne prezentowe to 50 sztuk. Opakowania są od razu przygotowane do użytku i nie ma potrzeby ich złożyć. Trwałe opakowania ozdobne wyglądają bardzo dobrze oraz ukazują renomę marki, która w nie inwestuje. Mogą być oklejane jednokolorową lub wielokolorową okleiną w środku. Wymiary, jakie posiadają opakowania ozdobne na prezent są uwzględnione w asortymencie, ale też można decydować się na składanie zamówienia indywidualnego.

W dodatku opakowania ozdobne prezentowe w formie Exclusive są kaszerowane. Opakowania z logo mogą być zrobione dowolnymi metodami: z elementami pozłacanymi albo posrebrzanymi, sitodruku albo offcetu. Interesująco prezentują się opakowania okładkowe z magnesem. Podany producent opakowań ozdobnych zadbał o to, żeby równocześnie pozostawały ekskluzywne oraz użyteczne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY