Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY,  Budownictwo

Nowoczesne piece jakie nadają się do wykorzystania w przemyśle a także w laboratoriach

Nowocześnie zaprojektowana nagrzewnica indukcyjna IHM jako jeden z czołowych produktów firmy Energoel wybierana jest w głównej mierze ze względu na wszechstronne cechy. Wysokoczęstotliwościowe urządzenie dedykowane jest do nagrzewania indukcyjnego, o udostępnionych mocach w zależności od wybranego modelu: 3kW, 6kW, 12kW i 20kW. Częstotliwość pracy w nagrzewnicy to od 50 do 800 kHz. W takim wypadku także sporo uzależnione jest od ustawień.

Urządzenia podanej marki, wliczające się w skład serii IHM mogą być wyposażone w wyjście do sterowania przyciskiem nożnym lub we wbudowany interfejs z wyjściami i wejściami cyfrowymi. Są one przeznaczone do pracy ze sterownikami PLC oraz z systemami wliczonymi do automatyki przemysłowej. Generatory mają kompaktowe rozmiary, a głowice wzbudników ułatwiają montaż w obowiązujących systemach automatyki, liniach produkcyjnych a także na manipulatorach robotów przemysłowych.

Dokładna specyfikacja urządzenia znajduje się pod adresem https://energoel.pl/produkt/nagrzewnica-indukcyjna-seria-ihm/, a jeżeli klient zamierza się dowiadywać więcej, może również konsultować się ze sprzedawcami. Przykładowe aplikacje, w jakich można używać nagrzewnicę to: lutowanie indukcyjne, lutowanie węglików oraz hartowanie indukcyjne. Dla kupujących dostępne są modele: o mocy 3kW z zasilaniem jednofazowym, o mocy 6kW z zasilaniem trójfazowym, o mocy 12kW z zasilaniem trójfazowym oraz o mocy 20kW z zasilaniem trójfazowym. Grzejnictwo indukcyjne to efektywna technika nagrzewania oraz topienia metalu znajdująca zastosowanie w licznych procesach przemysłowych.

Doświadczeni inżynierowie zajmują się wykonaniem linii technologicznych, w których głównym elementem są nagrzewnice. To one odpowiadają za trwałość i użyteczność maszyn. Poza przemysłem nagrzewnice można również stosować w laboratoriach. Opanowana w firmie energoelektronika umożliwia opracowanie nowoczesnych urządzeń, o wysokiej sprawności energetycznej.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY