Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY,  Budownictwo

Indywidualnie wykonywane projekty wnętrz w obrębie realizacji pod klucz

Nowatorskie ukierunkowanie do wykonywania projektów wnętrz to domena studia ZEN. Nie ma w tym wypadku znaczenia, czy projekty zrealizowane są dla klientów prywatnych, czy dla przedsiębiorców. Realizowanie usług dotyczy nie tylko projektu, ale https://www.zen-art.eu/ udziela wsparcia w doborze elementów umeblowania oraz kompletnego wyposażenia.

W wypadku mniejszych powierzchni eksperci zabiegają o to, żeby zachowana była przestronność. Z kolei jeżeli pomieszczenia są większe, dba się o zachowanie kompletnej aranżacji pod kątem wyposażenia i kolorystyki. Dzięki temu, że realizacja projektu jest kompleksowa i przebiega etapami, można spodziewać się że wszystko przebiegnie sprawnie. Zespół architektów specjalizuje się w aranżacjach modernistycznych, loftowych, skandynawskich, glamour, lecz też tradycyjnych.

Jeśli natomiast klient chciałby pozyskać projekt oryginalny, to eksperci nie boją się zaproponować wizualizacji z dowolnych nurtów architektury. Profesjonalizm, kreatywne podejście, elastyczność w działaniu oraz niebanalne rozwiązania to wyznaczniki, jakimi kierują się architekci wnętrz z podanej pracowni. Wystarczy przejrzeć portfolio ZEN, żeby przekonać się o tym. Poza architektami wnętrz nad codzienną pracą czuwają również eksperci zajmujący się obsługą realizacji inwestycji. Znajomość rynku oraz reguł designu sprawia, że cały team wykonuje własne obowiązki rzetelnie.

Studio nawiązuje współpracę z marką KAMAR, w zakresie realizacji elementów umeblowania na wymiar. To spełni oczekiwania klientów. Elementy umeblowania są wykonane zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla dowolnych instytucji. Wszystko wykonane jest solidnie i w zgodzie ze wstępnymi uzgodnieniami. Wykonywane mogą być: meble kuchenne, szafy i garderoby, meble łazienkowe, regały i biblioteki, meble biurowe oraz przeróżne zabudowy meblowe. Zleceniodawcy mogą liczyć na transport oraz zamontowanie zamawianych elementów umeblowania. To powoduje, że są zadowoleni ze świadczeń.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY