Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Budownictwo

Roofcor: precyzyjne zdiagnozowanie nieprzepuszczalności zadaszenia

Elektryczna technika sprawdzenia nieprzepuszczalności dachu to wybrana z metod proponowanyc przez markę Roofcor. Pozwoli ona na wykrywanie wycieku w każdym typie budynków, na dachach płaskich. To badanie szczelności dachu daje szansę na wyznaczenie punktu wycieku bądź uznanie, że dach jest świetnie wykonany i dom może być przeznaczony do odbioru. Co istotne, badanie szczelności dachu metodą elektrooporową to technika nieniszcząca, a więc nie uszkodzi poszycia dachowego. Jeśli zleceniodawca ma takie życzenie, to z dachu mogą być pobrane drobne elementy dzięki którym zostaną wykonane dokładnie umiejscowione naprawy, a następnie poszycie będzie obserwowane w laboratorium. Ze względu na to, że eksperci z Roofcor wdrażają tylko innowacyjny sprzęt, umożliwione jest wykrywanie nawet minimalnych wycieków.

Wielozadaniowe świadczenia oferowane przez Roofcor zawierają na dodatek: sprawdzenie i zatwierdzenie nowego poszycia dachowego, przeglądy okresowe, jak i nadzór wraz z projektowaniem. Każda inspekcja dachu odbywa się przy zastosowaniu nowoczesnych metod pomiaru, co da szansę wykrywać miejsca odpowiedzialne za wyciek na dachach, jak i te miejsca, jakie mogłyby być zagrożeniem w przyszłości. Metoda prac dobierana jest do rezultatów audytu a także charakterystyki obiektu. Plusy które wynikają są duże i z tego powodu klienci wiedzą, że tego typu kontrola wiąże się z tym, iż nie będą martwić się o stan budowlany nieruchomości.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY