Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Remont

Czemu wybór dobrego hostingu ma takie znaczenie

Na naszym rynku działa obecnie dużo firm hostingowych. Oferują one zarówno serwery VPS i konta hostingowe, jak też w pełni niezależne serwery dedykowane. Teoretycznie więc wybór jest duży, ale wcale to nie ułatwia podjęcia odpowiedniej decyzji. Poszczególne oferty znacznie się różnią od siebie parametrami technicznymi i cenami, z tego też powodu warto wiedzieć na co zwracać uwagę.

W pierwszej kolejności hosting WordPress Woocommerce powinien być stabilny i niezawodny. Niewiele bowiem przyjdzie z całej reszty, jeśli co chwilę będą się pojawiać jakieś problemy techniczne i strona po prostu nie będzie działała. O tej rzeczy wielu ludzi nie pamięta, skupiając się na reszcie parametrów, a potem szybko trzeba będzie zacząć szukać innego alternatywy.

Jeżeli chodzi o to, co dobry hosting powinien zawierać, to przede wszystkim należy wymienić pojemność i transfer. Ilość dostępnego miejsca należy dobrać do konkretnej strony oraz ilości i wielkości plików, które wchodzą w jej skład. W szczególności większej ilości przestrzeni dyskowej wymagać będzie duża liczba zdjęć czy filmów. Jeżeli chodzi o transfer, to sporo firm obecnie go nie ogranicza w oferowanych pakietach. Należy jednak zwrócić uwagę na to, czy nie ma jakiegoś ograniczenia prędkości po przekroczeniu pewnego limitu, bowiem tego typu sytuacje również się niekiedy zdarzają. Z pewnością należy się przyjrzeć szybkości funkcjonowania. Ona jest bardzo ważna z uwagi na SEO, ale także na to, czy użytkownicy nie będą musieli narzekać na wolne wczytywanie stron.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY