Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Ogród

Skuteczne sposoby na to, aby pozbyć się kun z domu

Kuny zrobić potrafią dużo szkód, jeżeli zrobią sobie gniazdo niedaleko człowieka. A pojawiają się coraz częściej, gdyż jest to dla nich po prostu wygodne. Na poddaszach i strychach znajdują suche miejsca, chętnie korzystać też zaczynają ze znajdujących się na śmietnikach resztek pożywienia. Lecz ich obecność jest związana również z dużymi szkodami, jakie przy tym robią. Dotyczy to chociażby przegryzionych kabli w samochodach, lecz także i zniszczonych ociepleń i izolacji.

Obecność kun, z uwagi na to że prowadzą one nocny tryb życia, początkowo jest trudna do dostrzeżenia. Lecz jeśli kuna na strychu zostanie dostrzeżona, to trzeba możliwie jak najszybciej zareagować, i próbować w jakiś sposób się pozbyć tego drapieżnika. Co jak się okazuje wcale nie jest takie proste, jak się może na początku wydawać. Wiele pomysłów na to, jak pozbyć się kuny z poddasza jest skutecznych wyłącznie przez chwilę. Zwierzęta te bowiem szybko się przyzwyczajają do hałasu czy różnych zapachów. Nie będzie im też przeszkadzać sierść psa, a złapanie ich w jakąś pułapkę jest naprawdę trudno.

Obecnie najbardziej skutecznym sposobem na ich pozbycie się jest odstraszacz na kuny. Tego typu odstraszacze mają postać przewodów rozciągniętych dookoła budynku, przez jakie przepływa bardzo słaby prąd. Nie jest on groźny dla zwierząt i ludzi, lecz jest tak mało przyjemny przy dotykaniu, że po paru próbach wejścia kuna znajdzie sobie inne, bardziej przyjemne dla niej miejsce.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY