Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY,  Dom

Lamele ścienne – idealny pomysł do dekoracji wnętrza

Przestronność kojarzy nam się z przejrzystymi pomieszczeniami i dużymi oknami. Takie przymiotniki posiada styl współczesny, a to znaczy przestronność oraz brak przepychu, niepomocnych mebli i zdobień. W stylu nowoczesnym z reguły urządzają swoje mieszkania młodzi ludzie, którzy weszli w posiadanie swojego pierwszego, własnego domu, czy mieszkania. Jak poprzednio dojrzeliśmy to przestronność charakteryzuje ten nowomodny klimat wnętrza domu.

Salon, jaki jest centrum prowadzonej przez nas posiadłości, coraz to częściej jest aranżowany jako jedna całość razem z kuchnią oraz jadalnią. Taka przestronność pozwoli na możliwość większego zagospodarowania danej powierzchni. Nie każdy ma w domu kolosalne pomieszczenie na salon, ale każdy może skonstruować taki rezultat. Istnieją pewne sposoby na optyczne powiększenie pokoju. Będą to jasne oraz zimne kolory ścian, np. niebieski, biały, szary inne w zależności od odcieni danego koloru.

Optycznie powiększony rezultat oprócz kolorów ścian mogą dać również połyskliwe materiały. Ciekawą opcją są także lamele ścienne – lamele producent. Kanapa w jasnym kolorze z dodatkami innego odcienia poduszek, wykonane z połyskującego materiału zezwolą na zachowanie przestronności w salonie. Innym sposobem oraz prawdopodobnie najprostszym jest ustawienie jak najmniejszej ilości mebli, przy jak najprostszym ich wykonaniu. Meble powinny posiadać prosty oraz funkcjonalny kształt, bez bezużytecznych dekoracji, ewentualnie z wstawkami metalu lub szkła.

By uzyskać przestronny rezultat w salonie należy również unikać wszystkich dekoracyjnych detalów, jakie jedynie zagraca pomieszczenie. Jeśli chodzi o okna, długie zasłony oraz firany automatycznie pomniejszą nasze pomieszczenie, wskutek tego w małych salonach, potrzebne są jedynie żaluzje lub rolety.

Jedynym detalem dekoracyjnym mogą być oryginalne o interesujących kontrastujących odcieniach, doniczki z kwiatkami. Jasna podłoga również optycznie powiększy salon, ale jeśli nie czujemy się poprawnie w samych jasnych barwach, akcesoria takie jak dywan, poduszki, kamień na ścianie, czy inne mogą być ciemne niemniej jednak w zimnej tonacji, dając efekt powiększenia.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY