Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY,  Budownictwo

Atuty akumulatorów żelowych HAZE

Innowacyjne akumulatory żelowe HAZE udostępnione są w sklepie www akumulatory-zelowe.pl. Jest to punkt sprzedaży należący do oficjalnego importera HAZE w Polsce, a więc do firmy COMSYSTEM. Wyroby od głównego dostawcy na świecie spełnią oczekiwania wszystkich użytkowników. Klienci, jacy dokonują tutaj zakupów wiedzą, że mają do wyboru produkty najwyższej klasy. Każdy akumulator litowo-jonowy 12v 100ah jest przed oddaniem do użytku dokładnie sprawdzony. Są one unowocześnione a także spełniają wszystkie normy użytkowania.

Przyznana jest na nie 12 miesięczna lub 24 miesięczna gwarancja. Produkcja przebiega zgodnie z normą ISO 9001:2000 oraz ISO 14001:2004. Mają one znak CE i spełniają wymagania jakościowe norm: 896 – 2, DIN 43534 a także BS 6290p.4, EUROBAT i UL 1989. Wymiary akumulatorów są standardowe i z tego powodu perfekcyjnie wpasują się do poprzedniego miejsca. Można także oczekiwać na składanie zamówienia spersonalizowanego, o ile szuka się akumulatora do wózka inwalidzkiego lub do skutera.

Bezobsługowe akumulatory przeznaczone są do silników elektrycznych, wózków i skuterów elektrycznych, pojazdów specjalnych, maszyn transportowych i podnoszących, maszyn czyszczących, a także do elektrowni wiatrowych, jachtów i łodzi. Dobrze będzie też skierować uwagę na specjalną serię MARINE GEL, która ma wszystkie właściwości oraz zalety z serii EV. Ta kolekcja przeznaczona jest do pracy na jachtach, łodziach, motorówkach oraz na innego rodzaju sprzęcie pływającym. Wszystkie akumulatory z oferty wliczają się do niezawodnych.

Ich elektrolit ma postać żelu. Dystrybucja w sklepie jest zarówno detaliczna, jak i hurtowa. Przy większych zamówieniach można oczekiwać atrakcyjnych rabatów. Z tego względu wszystkie osoby, które interesują się kupnem muszą złożyć zapytanie ofertowe. Akumulatory żelowe do pojazdów elektrycznych zalecane są przede wszystkim do pojazdów golfowych, wózków elektrycznych, skuterów elektrycznych, wózków inwalidzkich, pojazdów użytkowych, a także do pojazdów platformowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY